Dlaczego my?

Decydujesz się wysłać swoją córkę na zajęcia pozalekcyjne od nowego roku szkolnego… Ale co wybrać? 😱 Jest tyle ciekawych ofert w mieście, a każda równie atrakcyjna!
Co robić?
Jak wybrać odpowiedni klub sportowy? Co robić? Jak wybrać odpowiedni klub sportowy? Jak odróżnić profesjonalne zajęcia od zwykłej rekreacyjnej szkółki?
Przychodzimy z pomocą 🤗

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ KLUB?
💙 Po pierwsze – istniejemy w Bielsku-Białej od 1994 roku. Jesteśmy pierwszym klubem gimnastyki artystycznej w Bielsku i JEDYNYM który prowadzi zajęcia na poziomie wyczynowym.
💙 W naszym klubie pracują trenerki i sędziny z licencją Polskiego Związku Gimnastycznego z kilkunasto oraz kilkudziesięcio-letnim stażem. Ciągle bierzemy udział w szkoleniach, egzaminach oraz turniejach rangi ogólnopolskiej i jesteśmy na bieżąco we wszystkich tematach gimnastycznych 🤸🏼‍♀️
💙 Nasze zawodniczki od wielu lat zasilają Kadrę Polski i zdobywają medale na zawodach najwyższej rangi. Prowadzimy nasze zajęcia z wielkim zaangażowaniem i staramy się szkolić najlepiej jak umiemy!
💙 Przede wszystkim – KOCHAMY GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ! Nasz klub to nie tylko spotkania na kilka godzin w tygodniu – integrujemy się ze sobą podczas ciągłych treningów, wyjazdów na zawody u zgrupowania – jesteśmy jak rodzina! Gimnastyka jest w naszych sercach i towarzyszy nam w codziennym życiu na każdym kroku!
💙 Oprócz grup wyczynowych prowadzimy także zajęcia rekreacyjne. Nasze zawodniczki tych grup również trenują na wysokim poziomie umiejętności i także prezentują je na zawodach. Uczymy się akrobatyki, elementów tańca, techniki przyboru, pracujemy nad gibkością i rozciągnięciem. Staramy się prowadzić zajęcia w sposób urozmaicony i ciekawy, aby każdego dnia można było odkrywać nowe talenty i umiejętności.

Przyjdź do naszego klubu i zostań częścią #TeamSGABB!
Czekamy na Ciebie! 😍