Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztują próbne zajęcia? Czy trzeba się zapisywać?
  – Pierwszy trening dla każdej nowej zawodniczki jest bezpłatny. Oznacza to, że jeśli od kolejnych zajęć zdecyduje się już na stałe uczestnictwo, trzeba uiścić opłatę miesięczną oraz wpisowe. Jeśli jednak zdecyduje po pierwszym treningu, że gimnastyka artystyczna nie jest w jej guście, nie trzeba za te jedne zajęcia dokonywać żadnej opłaty. Nabór do naszych grup jest stały przez cały rok i nie trzeba się zapisywać przed uczestnictwem w pierwszych zajęciach.
 2. Jaki jest koszt miesięcznych zajęć?
  – Cały cennik znajduje się na naszej podstronie http://sgabb.pl/kontakt/. Zaznaczamy, że nie obowiązują zniżki w przypadku nieobecności dziecka przez większość lub nawet cały miesiąc podczas kontynuowania zajęć w następnym. Nasza składka członkowska jest stała przez cały rok i jest przeznaczona na cele statutowe. Gwarantuje przynależność do Stowarzyszenia i możliwość trenowania pod okiem wykwalifikowanej kadry.
 3. Czy rodzice mogą obserwować treningi?
  – Niestety ze względu na zarządzenie Dyrekcji szkoły, w której odbywają się zajęcia rodzicom nie jest dozwolone przebywanie na hali sportowej podczas odbywających się zajęć. Co jakiś czas organizujemy lekcje pokazowe, podczas których otwarta jest widownia na górze i można obejrzeć postępy Waszych córeczek. Podczas treningu oczekiwać na dzieci można na korytarzu zaraz przy drzwiach sali.
 4. Jak trzeba ubrać się na zajęcia?
  – Wymagany jest wygodny, przylegający strój sportowy. Może być to koszulka lub body gimnastyczne plus spodenki lub legginsy. Ćwiczenia odbywają się na planszy gimnastycznej więc wystarczą skarpetki lub bose stopy. Nie wyposażamy dziecka w baletki, ponieważ przeszkadzają one w niektórych ćwiczeniach. Włosy muszą być spięte w kok za pomocą mocnych gumek, wsuwek oraz spinek.